Про компанію

“ІТАЛІЙСЬКА ХІМЧИСТКА” має більше 20 років успішного досвіду роботи на ринку побутових послуг чищення і пранню в Кременчуці і регіоні. Робимо послуги фізичним особам, а також успішно співпрацюємо з підприємствами(готелі, ресторани, бази відпочинку і оздоровлення, салони краси і медичні центри, фітнес-клуби, промислові підприємства).

КОМАНДА Персонал компанії, що складається з досвідчених професіоналів, перевірених роками, з любов’ю і розумінням виконуючі найпримхливіші запити клієнтів. Постійно підвищуючи рівень майстерності, навчаємося сучасним технологіям чищення відповідно до сучасних вимог екологічності, дбайливого відношення до речей.

ВИРОБНИЦТВО Маємо виробничі потужності що дозволяють обслуговувати потреби жителів міста і регіону, а також великі компанії(корпоративних клієнтів). Використовуємо устаткування тільки провідних виробників в галузі. Впроваджуємо і освоюємо нові технології у відповідності вимогами міжнародних стандартів екологічності і безпеки. Чистимо широкий асортиментний ряд текстильних виробів, виробів з шкіри, хутра, комбінованих тканин, і багато що інше.

ОБСЛУГОВУВАННЯ Пріоритетом компанії є розвиток і відкриття нових пунктів прийому максимально наближених до клієнтів.

Чищення хутра

Чищення спецодягу

Чищення килимів і килимових покриттів

Чищення весільних суконь і дизайнерського одягу

Чищення вовняних виробів

Чищення пуховиків

Чищення текстилю

Чищення білизни, рушників, ковдр, пледів

Чищення виробів з шкіри. Відновлення і зміна кольору

Чищення дублянок