Екологічне чищення

Екологічне чищення KWL – чищення вуглеводнем

Інноваційна технологія, що не містить хлор, дозволяє чистити широкий асортимент виробів з натуральних тканин — льон, бавовна, віскоза, шовк, шерсть та ін., з різними аплікаціями, принтами, камінням і стразами без загрози для речей. Цей розчинник незамінний для чищення виробів з натурального хутра. Вуглеводень не вимиває внутрішній природний жир з хутра і шару шкіри, він містить у своєму складі жируючі елементи, які надають хутру м’якість і блиск. Більше того, для багатьох хутряних виробів єдиний дозволений вид обробки — це KWL— чищення. Це хутряні вироби з комбінаціями з текстилю, шкіри і шкірзамінника.

Переваги технології KWL(вуглеводневе чищення)

ecochistka_img_01 Зберігає природну м’якість, еластичність, насиченість відтінків і блиск волокон!
ecochistka_img_02 Добре підходить для чищення: шовку, атласу, шифону, котона (бавовни) льону; натурального хутра і шкіри, одягу з комбінованих матеріалів; шерсті, мохера, Ангори, кашеміру.
KWL – «Dry Clean Only».
ecochistka_img_03 Не має запаху!
ecochistka_img_04 Не дає усадки!
ecochistka_img_05 Зберігає фурнітуру! Бісер, блискітки, намистинки, каміння і стрази, різні аплікації, принти, не ушкоджуються технологією KWL, що дуже важливо при чищенні вечірніх і весільних суконь, дизайнерського одягу.

Задовольняє найстрогішим вимогам по охороні природи, нормам екології і безпеки.