Технології

Технології які ми застосовуємо:

Аква-чистка – (англ. Wet – cleaning), професійне вологе чищення з використання води як розчинника з додаванням професійних миючих засобів. Ця технологія ґрунтується на принципі мінімальної механічної дії на виріб і максимальної екологічної безпеки по відношенню до довкілля.
Чищення в перхлоретилені (сухе чищення) – найпоширеніша і відоміша технологія у світі. Принцип дії – перхлоретилен розчиняє жир, а разом з ним виводить з виробу бруд.
Чищення у вуглеводні(KWL) – делікатне, щадне чищення, яке не порушує структуру тканини і дбайливо видаляє забруднення. Великою перевагою вуглеводневих хімікатів є і те, що текстиль і шкіра стають м’якими на дотик, колір залишається насиченим і речі не мають запаху. Вона дбайлива і по відношенню до фурнітури. І ще один важливий у наш час момент – це екологічно чистий спосіб обробки виробів. Єдина вимога, виріб не має бути сильно забруднений, оскільки дбайливе очищення просто не впорається з сильним забрудненням.
Чищення в середовищі вуглеводня є найбільш відповідним видом обробки для виробів з натуральної шкіри, замші, хутряного велюру(дублянки) і хутра.
VIP- чищення – Чищенням Ваших виробів займатиметься особисто технолог хімчистки. У кожної людини є якісні, дорогі і дуже улюблені речі, які вимагають максимально дбайливого догляду.
VIP-чищення ідеально підходить для дуже модних сьогодні комбінованих виробів, в яких використовуються різні види матеріалів і фурнітур. Приміром: шовк, оксамит, гіпюр, мережива, стрази, бісер.
VIP-чищення – єдино можливий спосіб обробки весільних суконь, прикрашених бісером, стразами, пайєтками.