Устаткування

Ми працюємо тільки на професійному устаткуванні світових лідерів, що ведуть виробників в галузі:

STAHL_quer-300x127 Професійне пральне устаткування марки STAHL вибирають ті, хто, передусім, цінує якість і довговічність. Кожна машина створена так, щоб продовжити термін використання речі і при цьому максимально понизити амортизацію техніки. Завдяки постійному застосуванню нових технологій це професійне пральне устаткування витримує конкуренцію на ринку вже впродовж ста років.
toplogo Устаткування торгової марки TeknoZen (Італія), широко відомого виробника устаткування для сухого хімічного чищення. Ця компанія є одним із законодавців в цій галузі, постійно впроваджує нові розробки у свою продукцію, підвищуючи якість роботи, екологічну безпеку і економічність. У модельному ряду компанії окрім машин хімчистки на перхлоретилені є присутніми також машини на вуглеводні(KWL).
logo_socolmatic SOCOLMATIC Виробник автоматичних пральних машин. Компанія була заснована в Мілані в середині шестидесятих років. Машини SOCOLMATIC надійні використати їх дуже просто. Виробництво SOCOLMATIC прагне задовольнити конкретні потреби своїх клієнтів, таких як: пральні, хімчистки, пральні в готелях, ресторанах, гастрономічних магазинах, спортивних центрах і салонах краси. Останніми роками завод випустив декілька технічних новинок, які допомогли удосконалити технологію цих пральних машин і зробити їх ще простішими, міцнішими і надійнішими.
logo-ang_sm9267727_w640_h640_logocamptel Anghinetti і Camptel International – європейські виробники прасувального устаткування з бездоганною репутацією в галузі. Кілька років тому вони злилися в один концерн, але залишили на ринку обидві торгові марки.
PONY_logo Італійська фірма PONY є одним з європейських лідерів, по виробництву устаткування для фінішної обробки текстильних виробів і виробів з шкіри. Фірма бере свій початок з 1958 року, і зараз налічує більше 200 дистриб’ютеров в 40 країнах світу.
sidi Начав на заре 60-х годов с производства гладильных прессов, итальянская компания SIDI MONDIAL Srl. на сегодняшний день производит самый широкий спектр оборудования для окончательной обработки изделий в химчистках и прачечных, швейных производствах и гостиничном бизнесе.
2003 Primus – це світова марка, яка визнана завдяки високій якості, хорошому співвідношенню вартості, продуктивності і надійності. Primus постійно інвестує в розробки досконаліших машин, як з точки зору екології, так і комфорту для замовників, а також високих гігієнічних стандартів.